Strona główna Bez kategorii Po telefon do E&D

Po telefon do E&D

251
0

Szukasz taniej i dobrej komórki? Chcesz doładować telefon? Pojawiła się usterka? A może po prostu chciałbyś skończyć z paleniem? W Leżajsku te sprawy można błyskawicznie załatwić. Wystarczy zajrzeć do E&D tuż obok dworca PKS-u.

Tutaj regały są wypełnione nowoczesnymi, jak i mniej zaawansowanymi modelami telefonów komórkowych. Nie brakuje także ładowarek, transmiterów FM, słuchawek bezprzewodowych, pokrowców, futerałów, kabur, baterii, wymiennych obudów i uchwytów do nawigacji GPS. Obecnie na fali są tablety – także do nich można tu znaleźć pokrowce. Oferujemy również startery oraz karty pamięci micro SD.

E&D to też kompleksowe naprawy pogwarancyjne telefonów komórkowych, takich marek jak: Nokia, Sony Ericsson, LG, Samsung, Alcatel, Sagem, Toshiba, Siemens, Motorola, HTC, Blackberry, Emporia, Huawei, Iphon. Jednymi z częstszych przyczyn kłopotów z komórkami są: zawilgocenie lub zalanie, nieprawidłowe wgrywanie oprogramowania czy zdejmowania blokady simlock. Rozwiązywanie wspomnianych i innych problemów z komórkami to pestka dla serwisantów z E&D. A gdy potrzeba wymienić część, której akurat nie ma na stanie? To też nie jest problemem. Potrzebne części są dowożone już następnego dnia. Najważniejsze, by komórkę naprawić szybko, tanio i solidnie.

E&D to nie tylko telefony komórkowe. Firma oferuje wybór słuchawek do odtwarzaczy muzyki bądź komputera, nawigacje GPS oraz dekodery DVBT. Coraz większą popularnością na polskim rynku cieszą się e-papierosy. Jest to elektroniczny papieros dzięki któremu można oduczyć się palić tradycyjne papierosy. W E&D można zaopatrzyć się w olejki o różnych smakach i mocach nikotyny i akcesoria potrzebne do e-papierosa, np. ustniki, systemy grzewcze, grzałki, smycze itp.

 

E&D Telefony Komórkowe

Leżajsk, ul. Dworcowa 1 (obok dworca PKS-u)

tel. 792 282 771, 728 344 711

ź: Przedruk artykułu sponsorowanego z Głosu Leżajska

 

Poprzedni artykułOtwarcie Biblioteki im. Stanisława Wyspiańskiego w Leżajsku
Następny artykułNowy salon Fachowiec już otwarty!