Półfinał Mistrzostw Polski Kadetów.

  164
  0

  Nasi siatkarze słabo rozpoczęli turniej od porażki z zespołem MOS WOLA Warszawa 0:3. Niestety stres sparaliżował naszych zawodników i gra była bardzo „szarpana”. Drugi dzień turnieju wyglądał zupełnie inaczej i nasi siatkarze zagrali dobry mecz wygrywając w stosunku 3:1 z zespołem z Gorzowa.

  W ostatnim dniu turnieju przed meczem z MDK Warszawa sytuacja w tabeli wyglądała tak, że zwycięstwo dawało nam awans. Mecz był świetnym widowiskiem. Trwał przeszło dwie godziny i niestety zakończył się wynikiem 3:2 dla przeciwnika. W decydującym secie zabrakło sił naszym zawodnikom i po końcowym gwizdku długo musieli się regenerować by opuścić halę.

  W ostatecznej klasyfikacji Mistrzostw Polski nasz klub zajął miejsca 9-12, będąc najmniejszym klubem i jedynym, który nie prowadzi sekcji seniorów. Jest to nasz ogromny sukces, ale niedosyt pozostaje. Czterech siatkarzy otrzymało propozycję gry w klubach z Warszawy i mamy nadzieję, że będą kontynuować karierę siatkarską. Życzymy im w przyszłości gry w reprezentacji Polski.

  Skład zespołu:
  PATRYK SADLEJ – przyjmujący, kapitan zespołu (zawodnik, który przez trzy lata trenowania nie opuścił ani jednego treningu i meczu) – propozycja gry w klubie METRO Wawszawa
  DAMIAN ZYGMUNT – środkowy (atakujący) – propozycja gry w klubie METRO Warszaw i MDK Warszawa
  PIOTR TROJAN – środkowy – propozycja gry w klubie METRO Warszawa i MDK Warszawa
  WOJCIECH BAŁUT – przyjmujący – propozycja gry w klubie METRO Warszawa
  PAWEŁ SZLAJNDA – rozgrywający
  JACEK ZYGMUNT – atakujący
  ŁUKASZ HANUS – libero
  KAMIL SIEDLECKI – rozgrywający
  JAKUB WÓJCIK – przyjmujący
  MARCIN KANIA – środkowy
  PRZEMYSŁAW STARZAK – atakujący

  Trener: Janusz Zygmunt

  LTS Feniks bardzo dziękuje za pomoc w organizacji turnieju wszystkim sponsorom i osobom prywatnym, które były zaangażowane w to, by impreza miała odpowiednią oprawę. W szczególności dziękujemy Starostwu Powiatowemu w Leżajsku za przyznanie nam specjalnej dotacji na pokrycie kosztów organizacji półfinału Mistrzostw Polski.

  Klub ogłasza nabór do zespołu młodzików, który będzie brał udział w rozgrywkach w sezonie 2011/2012. Poszukujemy chłopców z roczników 1997-1998 z Leżajska i okolic. Zajęcia rozpoczniemy obozem sportowym dochodzeniowym 22 sierpnia.
  Kontakt telefoniczny w sprawie naboru: 601 574 720.

  Ź: Starostwo Powiatowe
  Informację zamieściła: Małgorzata Bechta – Wydział PW.

  Poprzedni artykułRelacja z „Nocy Muzeów”.
  Następny artykułSiekierą zaatakował samochód