Policja poszukuje złodzieja

  127
  0

  Leżajscy policjanci poszukują mężczyzny, który był sprawcą kradzieży dokumentów, pieniędzy i kart bankomatowych w jednym ze sklepów na terenie Leżajska. Do kradzieży doszło 30 kwietnia br. Sprawca używając skradzionych kart dwukrotnie wypłacił z bankomatu pieniądze na łączną kwotę 4,6 tys. złotych. Apelujemy do wszystkich, którzy rozpoznają osobę na załączonych zdjęciach o pomoc w ustaleniu sprawcy kradzieży.

  Policjanci z wydziału kryminalnego komendy w Leżajsku prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży pieniędzy, dokumentów i kart bankomatowych, które miało miejsce w sklepie „Społem” przy ulicy Rzeszowskiej w Leżajsku. Nieznany sprawca wszedł do pomieszczeń służbowych pracowników sklepu i dokonał kradzieży portfeli, w których znajdowały się pieniądze, karty bankomatowe, prawa jazdy i dowody osobiste. Niestety w dwóch przypadkach razem z kartą bankomatową w portfelu znajdowały się numery PIN do tych kart. Jeszcze tego samego dnia sprawca użył skradzionych kart i wybrał z bankomatu najpierw 3 tys. złotych, a za drugim razem 1,6 tys. złotych na szkodę dwóch mieszkanek powiatu leżajskiego.

  Funkcjonariusze ustalili wizerunek nieznanego mężczyzny, który najprawdopodobniej jest sprawcą kradzieży. To mężczyzna w wieku około 25 lat, krępej budowy ciała, włosy krótkie. Poszukiwany ubrany był w białą koszulę z zielono-czarnymi pasami oraz czarne buty marki NIKE.

  Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu sprawcy kradzieży i rozpoznają mężczyznę na załączonych zdjęciach proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Leżajsku, tel. (17) 240 63 99 lub z najbliższą jednostką Policji pod numer alarmowy 997 lub 112.

  Gwarantujemy anonimowość osobom, które udzielą informacji o poszukiwanym mężczyźnie.

  ź: KPP Leżajsk

  Poprzedni artykuł„Włościańskie Jadło”
  Następny artykułWypadek z udziałem 6-latka