Strona główna Gmina Leżajsk Policjanci leżajskiej drogówki zabezpieczali trasę przejazdu kawalkady motocyklowej

Policjanci leżajskiej drogówki zabezpieczali trasę przejazdu kawalkady motocyklowej

353
0

W miniony piątek policjanci leżajskiej drogówki zabezpieczali trasę przejazdu kawalkady motocyklowej, w której uczestniczyło kilkudziesięciu motocyklistów. Spotkanie odbyło się w ramach IV Roztoczańskiego Spotkania Motocyklistów „PO BUNKRACH LINII MOŁOTOWA” 20-24.07.2021 roku.

W piątek, 23 lipca br., policjanci Zespołu Ruchu Drogowego z leżajskiej komendy zadbali o bezpieczeństwo podczas spotkania motocyklistów, którego trasa wiodła między innymi po drogach powiatu leżajskiego. Fani motocykli zatrzymali się przy Bazylice Zwiastowania NMP w Leżajsku, gdzie zwiedzili obiekty sakralne i Muzeum Prowincji oo. Bernardynów.

Przejazd i pobyt na ziemi leżajskiej kawalkady motocyklowej zabezpieczali miejscowi policjanci ruchu drogowego. Obecność funkcjonariuszy była również doskonałą okazją do rozmów z uczestnikami na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym podczas jazdy na motocyklu.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego, aby zachowywali zdrowy rozsądek podczas korzystania z dróg. Pamiętajmy, że dla każdego jest miejsce na drodze. Przestrzegajmy przepisy dotyczące ruchu na drodze oraz nie zapominajmy o wzajemnym szacunku i uprzejmości.

Poprzedni artykułBył zdezorientowany, zmęczony, nie był wstanie stać na własnych nogach
Następny artykułBieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym