Policjanci odzyskali przywłaszczony telefon

  193
  0

  Zarzut przywłaszczenia telefonu komórkowego usłyszała 21-letnia mieszkanka naszego powiatu. Młoda kobieta kilka tygodni temu znalazła telefon w jednym z leżajskich sklepów odzieżowych. Nie oddała go sprzedawczyni, lecz sprzedała w komisie. Teraz odpowie karnie. Odzyskany przez policjantów telefon wkrótce wróci do właścicielki.

  Policjanci z wydziału kryminalnego leżajskiej komendy odzyskali telefon komórkowy, który został przypadkowo pozostawiony w jednym ze sklepów z odzieżą na terenie Leżajska. Kilka tygodni temu w leżajskiej komendzie policjanci przyjęli zawiadomienie o utracie telefonu.

  Wynikiem rzetelnej i konsekwentnej pracy policjantów było ustalenie sprawcy przywłaszczenia oraz osoby, która kupiła trefny telefon wystawiony do sprzedaż w jednym z komisów na terenie Leżajska.

  W zeszłym tygodniu policjanci odzyskali skradzioną komórkę. Jak wynika z policyjnych ustaleń, 21-letnia mieszkanka Leżajska znalazła pozostawiony telefon w przymierzalni sklepu i sprzedała go w komisie. Z komisu telefon powędrował jeszcze do innego użytkownika. Sprawczyni przywłaszczenia już usłyszała zarzuty. Grozi jej kara grzywny, ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. Odzyskany telefon policjanci wkrótce zwrócą pokrzywdzonej.

  Ź: KPP Leżajsk

  Poprzedni artykułPotrącenie pieszego w Wierzawicach
  Następny artykułZderzenie czterech pojazdów w Dębnie