Policjanci pomogli starszej kobiecie

  183
  0

  Policjanci pomogli 81-letniej mieszkance Leżajska, która osłabiona leżała w swoim mieszkaniu, nie była w stanie się podnieść. Funkcjonariusze zainterweniowali po telefonie od jej syna, który przebywa za granicą. Wraz ze strażakami wyważyli drzwi. Kobieta trafiła do szpitala.

  Wczoraj tuż przed godziną 12, funkcjonariusze udali się do jednego z mieszkań w Leżajsku. Chwilę wcześniej do oficera dyżurnego zadzwonił zaniepokojony mężczyzna informując, że jego samotnie mieszkająca matka od kilku dni nie odbiera telefonu. Mężczyzna dodzwonił się do Policji w Leżajsku ze Stanów Zjednoczonych.

  Natychmiastowa reakcja służby dyżurnej sprawiła, że przybyli na miejsce policjanci po nieskutecznej próbie nawiązania kontaktu z kobietą wraz z strażakami podjęli decyzję o wyważeniu drzwi wejściowych. Funkcjonariusze po wejściu do mieszkania, w kuchni zastali leżącą na podłodze 81-letnią mieszkankę Leżajska. Okazało się, że kobieta jest przytomna, ale bardzo osłabiona. Decyzją lekarza natychmiast została przewieziona do szpitala.

  KPP Leżajsk

  ź: KPP Leżajsk

  Poprzedni artykuł34-latek z zarzutami kradzieży
  Następny artykułVI edycja Leżajskich Targów Pracy