Kryminalni z Leżajska zatrzymali 27-latka, który podejrzany jest o kradzieże z włamaniem na terenie naszego miasta. Mężczyzna posiadał przy sobie skradzione chwilę wcześniej przedmiotów. Policjanci, w wyniku podjętych działań, odzyskali inne skradzione rzeczy. Podejrzany usłyszał trzy zarzuty kradzieży z włamaniem.

Policjanci wydziału kryminalnego leżajskiej komendy, podczas prowadzonych czynności, zatrzymali 27-latka, który na rowerze przewoził różne przedmioty pochodzące z kradzieży. Jak się okazało, wracał właśnie z miejsca przestępstwa – włamania do garażu. Jego łupem padł między innymi rower, elektronarzędzia i inne drobne przedmioty.

Policjanci, w wyniku podjętych działań, ustalili, że mężczyzna odpowiada również za inne kradzieże z włamaniem na terenie naszego miasta. Funkcjonariuszom udało się odzyskać część skradzionych przedmiotów.

27-latek usłyszał trzy zarzuty kradzieży z włamaniem. Przyznał się do popełnienia tych przestępstw. Jak ustalili śledczy, był już wcześniej karany i odbywał kare pozbawienia wolności w zakładzie karnym. Teraz za swoje czyny odpowiadać będzie w warunkach recydywy.

ź: KPP Leżajsk