Policjanci zlikwidowali uprawę konopi indyjskich

  167
  85

  Dziesięć woreczków z zawartością suszu ziela konopi indyjskich w ilości 5,86 gram oraz 19 krzaków konopi indyjskich o wysokości ok. 2 metrów  zabezpieczyli leżajscy policjanci służby kryminalnej. Zatrzymany w tej sprawie 28-letni mężczyzna odpowie przed prokuraturą i sądem.

  Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego leżajskiej Policji zlikwidowali kolejną w tym roku uprawę konopi indyjskich. Tym razem było to dziewiętnaście prawie 2-metrowych krzaków.

  Kiedy po zweryfikowaniu posiadanych informacji policjanci byli pewni, że 28-letni mieszkaniec naszego powiatu uprawia konopie indyjskie, postanowili zatrzymać wcześniej obserwowanego młodego mężczyznę.  Już po chwili okazało się, że policjanci mieli dobre informacje. W kieszeniach zatrzymanego znaleziono 10 woreczków z zawartością suszu ziela konopi indyjskich. Zatrzymany młody mężczyzna przyznał się i wskazał miejsce uprawy 19 krzaków konopi indyjskich, które jak stwierdził hodował na własny użytek. Rośliny jak i susz zostały zabezpieczone przez Policję. Mężczyzna odpowie za przestępstwo z ustawy i przeciwdziałaniu narkomanii.

  Ź: Podkarpacka Policja

  Poprzedni artykułSzokujące wyniki kontroli budek z jedzeniem na Podkarpaciu
  Następny artykułUczcijmy rocznicę wybuchu Powstania

  Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.