Od wczoraj leżajscy policjanci wspólnie ze strażakami i ratownikami STORAT poszukują Haliny Urban z Grodziska Dolnego. Do chwili obecnej nie udało się ustalić miejsca jej pobytu.

Policjanci z Leżajska poszukują Halinę Marię Urban. Kobieta wyszła z domu wczoraj o godzinie 12 i do chwili obecnej nie powróciła, jak też nie nawiązała kontaktu z rodziną. Do działań poszukiwawczych skierowano 19 policjantów, 20 strażaków z OSP, ratowników z psami tropiącymi ze STORAT, Wójt Gminy Grodzisko Dolne rozesłał do mieszkańców wiadomość SMS o zaginięciu kobiety. W poszukiwaniach pomaga miejscowa ludność.

Rysopis:

Zaginiona to kobieta otyła, waga około 100 kg, 164 cm wzrostu, włosy brązowe (farbowane) krótkie, oczy niebieskie, twarz okrągła, ubytek zęba w górnej szczęce z prawej strony, blizny pooperacyjne na brzuchu. Zaginiona ubrana była w brązowe botki na płaskiej podeszwie, czarne spodnie materiałowe w kant, kurtkę brązową do kolan, brzoskwiniowy beret, na uszach miała założone kolczyki z naturalnym czerwonym koralem.

Prowadzone dotychczas poszukiwania nie przyniosły rezultatu. Wszystkie osoby mające wiedzę, co do miejsca przebywania zaginionej proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Leżajsku ul. M.C Skłodowskiej 2 tel. (0-17) 240 63 10 lub telefon alarmowy 997, 112.

ź: Grodziskohalina_urban Dolne