Powiatowy Finał Konkursu Plastycznego „Bezpieczne Wakacje

  165
  0

  Nagrodzono laureatów konkursu plastycznego pod tytułem „Bezpieczne Wakacje 2012” Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku.

  Konkurs plastyczny „Bezpieczne Wakacje 2012” promuje wśród dzieci i młodzieży bezpieczny wypoczynek podczas wakacji, zachowania wolne od nałogów i inne pozytywne postawy. Jak co roku konkurs plastyczny cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych powiatu leżajskiego.

  Konkurs na szczeblu powiatowym rozpoczął się w czerwcu i trwał do 15 października 2012 r. Jury konkursowe wyłoniło 9 najlepszych prac plastycznych z poszczególnych kategorii wiekowych. 31 października br. Komendant Powiatowy Policji w Leżajsku, insp. Stanisław Wilczyński w obecności szkolnych opiekunów wręczył laureatom konkursu atrakcyjne nagrody i upominki ufundowane przez lokalne samorządy: Starostwo Powiatowe w Leżajsku, Urząd Miasta w Leżajsku, Urząd Gminy w Leżajsku, Urząd Miasta i Gminy w Nowej Sarzynie oraz Urząd Gminy w Kuryłówce.

  Nagrodzone prace wezmą udział w kolejnym wojewódzkim etapie konkursu, który odbędzie się w Rzeszowie. Trzymamy kciuki za naszych młodych artystów.

  ź: KPP Leżajsk

  Poprzedni artykułOgólnopolski Turniej Karate Kyokushin w Krośnie.
  Następny artykułWymiana młodzieży ze szkołą w Olaine na Łotwie