Powiatowy Finał Konkursu Plastycznego „Bezpieczne Wakacje

  227
  0

  Konkurs plastyczny „Bezpieczne Wakacje 2010” promuje wśród dzieci i młodzieży bezpieczny wypoczynek podczas wakacji, zachowania wolne od nałogów i inne pozytywne postawy.

  Jak co roku organizowany konkurs plastyczny pod patronatem Podkarpackiej Policji, Kuratorium Oświaty i Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych powiatu leżajskiego.

  Konkurs na szczeblu powiatowym rozpoczął się w czerwcu i trwał do 22 września br. Jury konkursowe wyłoniło 9 najlepszych prac plastycznych z poszczególnych kategorii wiekowych.

  Wczoraj , w obecności szkolnych opiekunów laureaci konkursu odebrali atrakcyjne nagrody i upominki ufundowane przez lokalne samorządy : Starostwo Powiatowe w Leżajsku,Urząd Miasta w Leżajsku, Urząd Gmminy w Leżajsku,Urząd Miasta i Gminy w Nowej Sarzynie oraz Urząd Gminy w Kuryłówce.Nagrodzone prace wezmą udział w kolejnym,wojewódzkim etapie konkursu, który odbędzie się w Rzeszowie.

  Źródło: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/komendy-miejskie-i-powiatowe/kpp-lezajsk/wydarzenia/art482,powiatowy-final-konkursu-plastycznego-bezpieczne-wakacje-2010.html

  Poprzedni artykułIII Runda Pucharu Podkarpacia w MNO !!!
  Następny artykułPodsumowanie policyjnych działań „Prędkość”