Pożegnanie maturzystów

  192
  1

  W tym wydarzeniu udział wzięli zaproszeni przedstawiciele władz samorządowych i Rady Rodziców, dyrekcja szkoły i wszyscy nauczyciele.
  Na wstępie uroczystości pan dyrektor Jacek Wojdałowicz powitał absolwentów, nauczycieli oraz zaproszonych gości oraz skierował do absolwentów słowa pożegnania bogate w ważne życiowe refleksje.

  Następnie dyrektor szkoły, w asyście Wicestarosty Leżajskiego pana Marka Koguta wręczył dziewięciu absolwentom świadectwa ukończenia Liceum Ogólnokształcącego z wyróżnieniem. W dalszej części Wiceburmistrz Miasta i Gminy Nowa Sarzyna pani Danuta Pinderska, członkinie prezydium Rady Rodziców panie Danuta Kurzyp i Katarzyna Mierzwa oraz wychowawcy klas maturalnych wręczyli nagrody książkowe absolwentom, którzy wyróżnili się wzorowym zachowaniem, bardzo dobrymi wynikami w nauce, osiągnięciami sportowymi i artystycznymi oraz aktywną praca na rzecz szkoły. Warto podkreślić, że nagrody wręczono ponad połowie absolwentów. Uczniowie, którzy aktywnie pracowali w Szkolnym Kole Wolontariatu, otrzymali z rąk kpt. Jana Pinderskiego i opiekunki koła pani Barbary Żak dyplomy z podziękowaniami.

  Po wystąpieniu absolwentów przyszła pora na część artystyczną. Przedstawiciele klas drugich złożyli życzenia absolwentom i zaprosili na krótki i humorystyczny program artystyczny, który dostarczył wszystkim niezapomnianych wrażeń.
  Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia na egzaminach maturalnych oraz dostania się na wymarzone studia, dużo szczęścia i pomyślności w realizowaniu swoich życiowych zamierzeń.

  Bożena Kuś

  ź: Starostwo Leżajsk

  Poprzedni artykułPosłużył się skradzioną kartą
  Następny artykułPo co używać nici dentystycznych?

  Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.