Tematyczne imprezy w Rancho

Początek roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Dla klas pierwszych szkół średnich to czas zawierania nowych znajomości, dla maturzystów rok pełen intensywnej pracy, zaś drugoklasiści powoli zaczynają myśleć o organizacji półmetków. Dla tych, którzy jeszcze nie mają na nie pomysłu, z pomocą wychodzi naprzeciw dom weselny Rancho w Brzózie Stadnickiej.

Jeśli marzycie o wyjątkowej, oryginalnej i niezapomnianej zabawie, my pomożemy w jej organizacji. Półmetek w stylu czasów PRL-u, kiedy oranżada była głównym towarem na każdym stole, to świetna perspektywa na powrót do czasów absurdalnych problemów i żartów znanych z klasycznych filmów Stanisława Barei.

Oczywiście największym przerabianym problemem tych czasów był brak towarów oraz niekończące się kolejki do sklepów. Tamte czasy to historia, ale jakże zabawna i pełna zaskakujących ciekawostek.

Zadbamy o każdy szczegół waszej imprezy. Dekoracje, muzyka, atrakcje oraz przede wszystkim typowe dla tych czasów potrawy sprawią, iż będzie to niezapomniany wieczór. Jeśli wy dodatkowo zadbacie o odpowiednie do epoki stroje to gwarantujemy, że zabawa będzie przednia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Kontakt: 665 964 952