Punkt sprzedaży DEFO istnieje od ponad 1.5 roku w Leżajsku przy ul. Mickiewicza 12. Od tego czasu nieustannie się rozwija, dzięki czemu jest ekspertem w branży sprzedaży akcesoriów telefonicznych oraz wymianie wyświetlaczy. Szeroka, unikatowa oferta złożona z wysokiej jakości produktów i usług cieszy się rosnącym zainteresowaniem wśród lokalnych klientów.

W ofercie sklepu znajduje się ponad 1000 akcesoriów do najbardziej popularnych smartfonów, m.in.: szkła hartowane, folie ochronne, pokrowce, futerały, etui, uchwyty samochodowe, uchwyty rowerowe, ładowarki, adaptery, baterie. Produkty znanych i cenionych marek takich jak: 3mk, Spigen, Nillkin, Belkin, Samsung, Remax, iPaky, Rock, Hoco, Supcase, Baseus, Mercury, iOttie.

Dużym zainteresowaniem cieszą się w ostatnim czasie hybrydowe – nietłukące się szkła ochronne, które DEFO oferuje jako jedyny sklep w Leżajsku i okolicy. Wszystkie zakupione szkła i folie ochronne profesjonalnie montowane są w sklepie na życzenie klienta gratis.

Od niedawna DEFO stało się oficjalnym punktem sprzedaży produktów marki 3mk, która głównie specjalizuje się w zabezpieczaniu smartonów (ekranów i 3D).

Brak danego etui do twojego smartfona? Futerał nie w twoim kolorze? Sklep oferuje zamówienie i dostępność towaru w ciągu 1-3 dni.

DEFO gwarantuje niezmiennie wysoką jakość obsługi, co potwierdza 100% pozytywnych komentarzy i ocen Klientów na Fanpage’u. W przypadku pomocy przy zakupie wystarczy kontakt, aby otrzymać wskazówki dotyczące wyboru odpowiedniego produktu pasującego do Twojego smartfona, co sprawia, że zakupy w sklepie mogą być łatwe i przyjemne.

Misją DEFO jest zapewnienie wszystkim klientom dostępu do użytecznych oraz nowoczesnych akcesoriów telefonicznych.

DEFO akcesoria telefoniczne

Adres:ul. Adama Mickiewicza 12
(wejście od strony Kościoła Farnego, I piętro)
37 – 300 Leżajsk

Godziny otwarcia:      pon. – pt.:  9:00 – 17:00
sob.:  9:00 – 13:00

Kontakt:   512 318 714
info@defo.com.pl
www.facebook.com/defoaccessories
www.defo.com.pl