Segment żywieniowy Brzóza Królewska

  179
  0

  8 listopada w Zespole Szkół w Brzózie Królewskiej uroczyście otwarto segment żywieniowy. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele władz gminy Leżajsk, parlamentarzystów, Podkarpackiego Kuratora Oświaty, rodzice, mieszkańcy, nauczyciele i uczniowie.

  Uroczystość rozpoczęła msza św. koncelebrowana przez ks. Józefa Łobodzińskiego, ks. Dariusza Styrnę oraz ks. proboszcza Edwarda Kołodzieja. Po mszy uczestnicy przy akompaniamencie orkiestry dętej z Brzózy Królewskiej oraz marżonetek przemaszerowali do szkoły.

  W Zespole Szkół nastąpiła część oficjalna, podczas której dokonano przecięcia wstęgi. W części artystycznej uczniowie zaprezentowali się w programie pod hasłem „Miej serce dla szkoły”. Uroczystość zakończyła się złożeniem pamiątkowych wpisów w kronice szkolnej.

  Przypomnijmy, że w ramach inwestycji wykonano tam wszystkie instalacje, docieplono budynek i inne prace wykończeniowe. Inwestycja objęła również wykonanie elewacji oraz, po zakończeniu prac budowlanych, wyposażenie w niezbędny sprzęt kuchenny. Jej tegoroczny koszt to 757 tys. zł, natomiast całość zamknęła się kwotą 1 mln 254 tys. zł.

  Poprzedni artykułŚwięto Niepodległości w Leżajsku.
  Następny artykułCzas zebrań sołeckich