W dniu 21 września br na hali Zespołu Szkół Technicznych im. T. Kościuszki w Leżajsku (ul. Mickiewicza 67) odbędzie się mecz piłki siatkowej z udziałem drużyny Mistrza Polski Asseco Resovii Rzeszów i jednem z najlepszych klubowych zespołów świata – Fenerbahçe Stambuł, w którym grają m.in. Ivan Miljković i Leonel Marshall.

Dodatkową atrakcją dla mieszkańców miasta będzie fakt, że zespół turecki będzie zakwaterowany przez 3 dni w hotelu „U Braci Zygmunów”, a trenował będzie na hali ZST.

W dniu 21 września przed meczem wieczoru rozegrany zostanie mecz pomiędzy Młodą Resovią a Feniksem Leżajsk w którym to zespole zobaczymy zawodników grających w Leżajsku i na zasadach certyfikatów w różnych klubach w Polsce.

Ponieważ koszty organizacji meczu oraz pobytu zespołu tureckiego są bardzo duże, dlatego na mecz sprzedawane będą bilety (wraz z plakatami).

Organizatorzy poszukują firm i instytucji oraz osób prywatnych chcących sponsorować to niepowtarzalne wydarzenie.

Minimalny wkład sponsora to 500 zł. W zamian otrzyma on 10 darmowych biletów na mecz i 2 zaproszenia na bankiet pomeczowy z udziałem zawodników obu drużyn. Każda większa wpłata powoduje proporcjonalnie więksą liczbę biletów i karnetów.

Sprzedaż biletów indywidualnych oraz wszystkie informacje o meczu znajdą się na plakatach.

KONTAKT Z ORGANIZATORAMI – Tel. 601 57 47 20