Ślub i wesele to niesamowite wydarzenie w życiu każdej młodej pary. Sklep „Ślubny Zakątek” przy ul. Krótkiej 2 to nowe miejsce na mapie Leżajska.

Został stworzony z myślą o wszystkich, którzy przygotowują się do tego najważniejszego dnia w swoim życiu. Jeśli szukacie pomysłu na niestandardową księgę gości, albo zastanawiacie się jaki tekst umieścić na zaproszeniach ślubnych to zdecydowanie „Ślubny Zakątek” jest najlepszą odpowiedzią na te pytania. W naszej ofercie znajdują się nietuzinkowe dekoracje ślubne, zaproszenia, podziękowania dla rodziców, upominki dla gości, tablice rejestracyjne, balony, które także pompujemy helem i wiele innych artykułów, dzięki którym Wasz ślub będzie niezapomnianym przeżyciem nie tylko dla Was, ale również dla pozostałych gości weselnych. To nas wyróżnia: – szeroki asortyment

– umiejętność dostosowywania się do potrzeb i gustów klienta;
– profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta;
– kreatywność;
– szybka realizacja, duża część asortymentu dostępna od ręki;
– atrakcyjne ceny. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, rozszerzyliśmy nasz asortyment o rękodzieło, akcesoria na różne imprezy okolicznościowe typu chrzest, komunie, urodziny, wieczory panieńskie i kawalerskie.
tekst alternatywny