Sprawcy awantury w lokalu zatrzymani przez Policję

  215
  0

  Czterech mieszkańców Leżajska odpowie za zakłócenie spokoju w jednym z lokali w tym mieście. Jeden z awanturujących się mężczyzn uderzył barmana i podarł mu kurtkę. W chwili zdarzenia wszyscy awanturnicy byli pijani. Mężczyźni trafili do rzeszowskiej izby wytrzeźwień.

  Do awantury doszło wczoraj, tuż po godz. 22. w jednym z leżajskich lokali. Interweniujący policjanci zastali tam trzech pijanych mężczyzn. Jeden z nich uderzył barmana i podarł mu kurtkę. Awanturnicy byli wyjątkowo agresywni i wulgarni. Butelkami i koszem na śmieci rzucali w klientów. Przed przybyciem patrolu Policji jeden z napastników zdołał uciec z miejsca, pozostali zaatakowali interweniujących policjantów. Zostali ujęci i przewiezieni do komendy, gdzie zbadano stan trzeźwości zatrzymanych. Najwięcej alkoholu w organizmie, bo ponad 3,7 promila miał najmłodszy, 28-letni mieszkaniec Leżajska. Jego starsi koledzy 33 i 34-latkowie mieli około 2,5 promila alkoholu w organizmie.

  Po kilkunastu minutach od interwencji inny patrol zatrzymał kolejnego mężczyznę. 28-letni mieszkaniec Leżajska został rozpoznany przez właściciela baru, jako jedna z tych osób, która wspólnie z innymi wszczęła awanturę w jego lokalu, ale zdołała uciec przed przyjazdem Policji. Zatrzymany również znajdował się pod działaniem alkoholu.

  Mężczyźni zostali przewiezieni do Izby Wytrzeźwień w Rzeszowie. Gdy wytrzeźwieją za swój chuligański wybryk odpowiedzą przez sądem. Grozi im kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

  ź: KPP Leżajsk Lokal Leżajsk

  Poprzedni artykułBędzie taniej i ekologiczniej
  Następny artykuł„Zdrowe bicie serca- zdrowe ciśnienie krwi”.