Strona główna Gmina Leżajsk Sprawdź, dlaczego warto typować wyścigi konne u bukmachera online SuperBet

Sprawdź, dlaczego warto typować wyścigi konne u bukmachera online SuperBet

301
0

Od dziesiątek lat wiadomo, że zakłady bukmacherskie i wyścigi konne mają wiele wspólnego. Można wręcz stwierdzić, że jednym z pierwszych skojarzeń dotyczących gonitw jest właśnie typowanie ich rozstrzygnięć za pieniądze.

Sprawdźmy zatem, czy podobna sytuacja dotyczy Polski (tak, jak ma to miejsce na przykład w Anglii), a także, dlaczego warto typować właśnie tę dyscyplinę sportu. Czy rzeczywiście można zarobić na niej gigantyczne kwoty dzięki bukmacherowi online SuperBet?

Najwyższe wygrane na świecie notują gracze, którzy obstawiają… wyścigi konne

Od razu zaznaczamy, że nie jest to żaden clickbait. Najwyższe wygrane naprawdę notują sympatycy wyścigów konnych. Na liście takich osób można dostrzec między innymi Brytyjczyka Freda Craggsa. To właśnie on 15 lat temu dokonał niesamowitej sztuki – jego zwycięstwo opiewało na okrągłą kwotę miliona funtów!

Co ciekawe, to jeszcze nie koniec historii z gonitwami konnymi w roli głównej. W 2017 roku inny Brytyjczyk wygrał 823 tysiące funtów, również obstawiając wyniki z tej dyscypliny. Jednocześnie jest on przykładem tego, że nigdy nie należy się poddawać. Po 20 latach prób – bez większych sukcesów – wreszcie udało mu się „rozbić bank”.

Na równie atrakcyjne nagrody swoich graczy liczy także polski Bukmacher online SuperBet!

Jak rozwinięty jest ten sport w naszym kraju?

W Polsce nie jest to tak popularna dyscyplina, jak w Wielkiej Brytanii. Pomimo to sporo osób stara się uprawiać ten sport przynajmniej w wydaniu amatorskim, co świadczy o jego całkiem sporym – mimo pewnych ograniczeń – zainteresowaniu. W naszym kraju największy problem stanowi infrastruktura. Gonitwy są aktualnie rozgrywane tylko na czterech obiektach zlokalizowanych w:

  •          Warszawie,
  •          Sopocie,
  •          Wrocławiu,
  •          Buczkowie koło Krakowa.

Największą popularnością cieszy się oczywiście tor wyścigów konnych Służewiec. Mieści się on przy ulicy Puławskiej 266 w Warszawie. To właśnie na tym obiekcie regularnie organizowane są memoriały znanych i zasłużonych osób, a także inne wydarzenia – nie tylko sportowe, ale również kulturalne (na przykład koncerty). To niezwykle ważne miejsce dla wszystkich fanów wyścigów konnych w Polsce.

Bukmacher online SuperBet zaprasza do typowania wirtualnych wyścigów konnych

W naszym kraju coraz większy rozgłos zyskują wirtualne wyścigi konne. Jeżeli Ty również chcesz pobawić się w typowanie, możesz zrobić to w każdej chwili, ponieważ bukmacher online SuperBet nieustannie posiada je w swojej ofercie.

Poprzedni artykułZespół Atest zagra w ramach Lata z MCK: Wieczór pełen muzyki i zabawy na Rynku Miejskim!
Następny artykułZakupy na raty online – czym są i jak z nich skorzystać?