Już 11 listopada zespół Spring Rolls zagra w Leżajsku! Koncert odbędzie się w Pubie Legenda przy ul. Rzeszowskiej 10. Zespół promuje swoje najnowsze wydawnictwo UNIVERSUM, które już niedługo zagości w największych polskich sklepach muzycznych!

Zespół Spring Rolls powstał w 2011 roku w Kraśniku. Tworzą go:

Artur Łukasik – wokal,gitara, klawisze,
Jakub Rachwał – bas,
Michał Swórka – gitara,
Albert Wagner – perkusja.

W 2014 zespół nagrał pierwsze demo „New Born” z którego utwór Breaking the silence znalazł się w jednym z odcinków vloga Niekrytego Krytyka. W roku 2015 zespół wydał singiel „Lunatics”. We wrześniu 2016 zespół wydał singiel „RGB” promujący debiutancką płytę. Cały materiał na płytę został zarejestrowany w Warszawie w Studiu Kamienica. Produkcją muzyczną zajął się Lech Pukos, natomiast miksem i masteringiem Jacek Miłaszewski. Niedługo po premierze zespół pojawił się w radiowej Czwórce oraz w programie Halo Polonia. Na początku 2017 roku singiel RGB został doceniony przez Marka Sierockiego i pojawił się w Teleekspresie w cyklu Młodzi Polscy Artyści. Zespół zagrał wiele koncertów, wystąpił m.in. na Cieszanów Rock Festiwal, Festiwal Kolorów w Łodzi oraz jako support takich artystów jak Kasia Kowalska, Myslovitz, Kamil Bednarek, Enej, Muchy, Łzy.
Niektóre wyróżnienia i nagrody: II nagroda głowna Rock Alert Festiwal 2014, I miejsce Rock w Mok Międzyrzec Podlaski 2016, II nagroda Rock Master Pabianice, II miejce Rockowisko Zwierzyniec, III nagroda na przeglądzie „Gramy nad Prosną” Kalisz 2017.

Singiel https://www.youtube.com/watch?v=hFpukg3clg0