13 września br. w Urzędzie Gminy Leżajsk została podpisana umowa pomiędzy gminą Leżajsk, spółką „Stare Miasto – Park” a BMF Polska. Na jej podstawie BMF Polska zostanie włączone do Parku Przemysłowego.
Podpisanie umowy otwiera nowe perspektywy rozwojowe zarówno dla gminy, jak i jej mieszkańców oraz stwarza realne możliwości stworzenia miejsc pracy, co jest niezwykle cenne szczególnie, że sytuacja na lokalnym rynku pracy jest coraz trudniejsza.
Ze strony gminy Leżajsk umowę podpisał wójt Krzysztof Sobejko, ze strony spółki „Stare Miasto – Park” – prezes Marta Zygmunt, natomiast BMF Polska reprezentowali Dariusz Kuras i Adam Mścisz. BMF Polska Sp. z o.o. to centrum kompetencji grupy BMF, specjalizującej się w obróbce stali i blachy. Powierzchnia produkcyjna firmy to 12 tys. m². oraz teren o powierzchni ok. 100 tys. m².
TOMASZ KUŹNIAR
Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.