Święto Rodziny w Ośrodku Kultury

  184
  0

  Niecodzienny ferwor, migające jaskrawymi barwami stroje i kostiumy teatralne, odświętnie wyglądająca sala widowiskowa oraz różnorodna muzyka przyciągały uwagę widzów i słuchaczy w niedzielne popołudnie, 29 maja 2011r. To niecodzienne poruszenie odbywało się za sprawą wspólnego świętowania Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca.

  Bliskość tych dni w roku kalendarzowym pozwoliła na stworzenie jednego ważnego święta, a mianowicie Święta Rodziny, które w grodziskim Ośrodku Kultury jest obchodzone już od kilku lat. Dzieci i młodzież uczęszczające na zajęcia w kołach zainteresowań prezentują tego dnia program przygotowany specjalnie dla Rodziców.

  Nie brakowało zatem wierszy i piosenek poświęconych Mamom i Tatom, a szczególną uwagę wzbudziły układy taneczne. Tancerze i tancerki w różnym wieku, poczynając od najmłodszych przedszkolaków, pod wdzięczną nazwą „Krasnoludki” prezentowały swoje umiejętności w różnorodnych tańcach narodowych i współczesnych, zaś grupa teatralna przygotowała widowisko słowno-muzyczne zatytułowane „Kraina Cudowności”. W tak zaaranżowanej atmosferze, czas upływał naszym gościom miło i przyjemnie.

  Na zakończenie uroczystości prowadząca – Karolina Salwach przekazała Rodzicom serdeczne życzenia i podziękowania w imieniu dzieci, a ich przedstawiciele wręczyli wszystkim Mamom własnoręcznie wykonane upominki.

  Poprzedni artykułWybory ławników na lata 2012-2015
  Następny artykułProkuratorskie śledztwo w Hortino. Gmina Leżajsk rozważa wycofanie udziałów