Strona główna Grodzisko Dolne Tragiczny wypadek na drodze powiatowej między Grodziskiem Górnym a Giedlarową

Tragiczny wypadek na drodze powiatowej między Grodziskiem Górnym a Giedlarową

4519
0

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj na jednej z dróg powiatowych w Grodzisku Górnym. Kierujący osobowym peugeotem uderzył w barierki ochronne. Życia 51-latka nie udało się uratować.

Dzisiaj przed godz. 9, na drodze powiatowej pomiędzy Grodziskiem Górnym a Giedlarową, doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Peugeot, 51-letni mieszkaniec Grodziska Dolnego, na prostym odcinku drogi, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzył w barierki ochronne. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Z 51-latkiem podróżował pasażer, 64-letni mieszkaniec Grodziska Dolnego, który z obrażeniami trafił do szpitala.

Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Funkcjonariusze leżajskiej komendy, pod nadzorem prokuratora, wykonują oględziny miejsca zdarzenia. Zgromadzony materiał pozwoli na dokładne ustalenie przyczyn i okoliczności wypadku.

Poprzedni artykułSZCZĘŚLIWY FINAŁ POSZUKIWAŃ DWÓCH NASTOLATEK
Następny artykułPrzedszkole w Przychojcu Kreatywna Kraina sięga coraz wyżej! Wkrótce powita pierwszych uczniów Szkoły Podstawowej