Turniej Karate Kyokushin o Puchar Radzyńskiego Niedźwiedzia.

178
    0

W minioną sobotę 20 października w Radzyniu Podlaskim już po raz trzeci miał miejsce ogólnopolski turniej karate. W turnieju startowało około 240 karateka z 30 klubów współpracujących z IKO Polska oraz zaproszeni zawodnicy z Białorusi i Litwy. Rywalizowano w konkurencjach kata czyli indywidualnym pokazie technik karate oraz w kumite czyli walkach full i semi kontakt. Organizatorem zawodów był Radzyński Klub Karate Kyokushin „Raptor”, Urząd Miejski w Radzyniu Podlaskim i Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim. Bardzo dobry występ w zanotowali reprezentanci Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate zdobywając 3 złote, 1 srebrny i 6 brązowych medali. Na szczególne wyróżnienie zasługuje senpai Tomasz Szuba „ Mały Wojownik”, który w bardzo ładnym stylu wygrał 4 walki i w efekcie zdobył pierwsze miejsce. W składzie leżajskiej ekipy uczestniczyło 8 zawodników, sędzia sensei Dariusz Burda i sekundant Janusz Waliłko. Wszystkim naszym zawodnikom składamy gratulacje, serdecznie dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów w następnych turniejach karate.