Turniej samorządowy

230
    1

W niedzielę 19 września na stadionie sportowym w Brzózie Królewskiej odbył się Sportowo-Rekreacyjny Turniej Pracowników Samorządów Powiatu Leżajskiego.

Już po raz dziewiąty samorządowcy ziemi leżajskiej spotkali się w sportowej rywalizacji, walcząc o miano najlepszej drużyny.
    Do zmagań stanęły reprezentacje: Gminy Grodzisko Dolne, Gminy Leżajsk oraz Powiatu Leżajskiego. Zawodnicy startowali w 10 konkurencjach. Gmina Leżajsk była najlepsza w trzech z nich: rzucie jajkiem, konkurencji strażackiej oraz w przestawianiu skrzynek.

Ostatecznie w generalnej klasyfikacji wygrała drużyna Starostwa Powiatowego w Leżajsku, nasza drużyna zajęła drugie miejsce. Oprócz dyplomów dla zespołów, przyznano również statuetki dla najlepszych zawodników w poszczególnych konkurencjach. Dodatkowo wójt gminy Leżajsk przyznał indywidualne nagrody dla najwszechstronniejszych zawodników naszej drużyny i całych zawodów.