Turniej samorządowy

  244
  1

  W niedzielę 19 września na stadionie sportowym w Brzózie Królewskiej odbył się Sportowo-Rekreacyjny Turniej Pracowników Samorządów Powiatu Leżajskiego.

  Już po raz dziewiąty samorządowcy ziemi leżajskiej spotkali się w sportowej rywalizacji, walcząc o miano najlepszej drużyny.
  Do zmagań stanęły reprezentacje: Gminy Grodzisko Dolne, Gminy Leżajsk oraz Powiatu Leżajskiego. Zawodnicy startowali w 10 konkurencjach. Gmina Leżajsk była najlepsza w trzech z nich: rzucie jajkiem, konkurencji strażackiej oraz w przestawianiu skrzynek.

  Ostatecznie w generalnej klasyfikacji wygrała drużyna Starostwa Powiatowego w Leżajsku, nasza drużyna zajęła drugie miejsce. Oprócz dyplomów dla zespołów, przyznano również statuetki dla najlepszych zawodników w poszczególnych konkurencjach. Dodatkowo wójt gminy Leżajsk przyznał indywidualne nagrody dla najwszechstronniejszych zawodników naszej drużyny i całych zawodów.

  źródło: http://www.lezajsk.ug.gov.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=502:turniej-samorzdowy&catid=1:artykuly

  Poprzedni artykułWypadek w Grodzisku Dolnym
  Następny artykułInformacja na temat staży – IV kwartał

  Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.