Uruchamiamy System Komunikacji z Mieszkańcami

  152
  0

  Stworzyliśmy dla Państwa możliwość bezpłatnego otrzymywania komunikatów informacyjnych oraz ważnych informacji związanych z życiem Miasta i Gminy Nowa Sarzyna bezpośrednio na Państwa telefon stacjonarny i komórkowy!

  Wszyscy, którzy zarejestrują swój nr telefonu w Telefonicznej Bazie Mieszkańców Gminy Nowa Sarzyna, będą otrzymywać komunikaty:
  – ostrzegające przed zagrożeniami meteorologicznymi i hydrologicznymi (np. podniesione stany wód, burze, silne opady, silne wiatry, śnieżyce i inne),
  – powiadamiające o przerwach w dostawach prądu, wody i innych mediów oraz innych awariach,
  – informujące o ważnych wydarzeniach organizowanych przez naszą gminę (festyny, imprezy sportowe, koncerty i inne).

  Gorąco zachęcamy do zarejestrowania swojego numeru telefonu stacjonarnego lub komórkowego. Rejestracja jest prosta i błyskawiczna, wystarczy wykonać jedną z poniższych czynności:
  1) Wypełnić formularz na stronie www.alcetel.pl/nowasarzyna
  2) Zadzwonić na numer rejestracji telefonicznej wg poniższej tabeli
  3) Wysłać SMS o treści zgodnej z poniższą tabelą na numer +48 503 503 733

  telefony

  Dane w bazie są chronione i nie będą nikomu udostępniane. W dowolnej chwili będziecie mogli Państwo usunąć swój numer telefonu z bazy danych.
  Otrzymywane komunikaty będą całkowicie bezpłatne, jedyny koszt jaki ponosi Mieszkaniec to wykonanie połączenia lub wysłanie wiadomości SMS w celu rejestracji i taryfikowany jest zgodnie z cennikiem wybranego operatora.

  ź: UM Sarzyna

  Poprzedni artykułŻywność z Podkarpackiego Banku Żywności
  Następny artykułKontynuacja programu pomocy żywieniowej