Stworzyliśmy dla Państwa możliwość bezpłatnego otrzymywania komunikatów informacyjnych oraz ważnych informacji związanych z życiem Miasta i Gminy Nowa Sarzyna bezpośrednio na Państwa telefon stacjonarny i komórkowy!

Wszyscy, którzy zarejestrują swój nr telefonu w Telefonicznej Bazie Mieszkańców Gminy Nowa Sarzyna, będą otrzymywać komunikaty:
– ostrzegające przed zagrożeniami meteorologicznymi i hydrologicznymi (np. podniesione stany wód, burze, silne opady, silne wiatry, śnieżyce i inne),
– powiadamiające o przerwach w dostawach prądu, wody i innych mediów oraz innych awariach,
– informujące o ważnych wydarzeniach organizowanych przez naszą gminę (festyny, imprezy sportowe, koncerty i inne).

Gorąco zachęcamy do zarejestrowania swojego numeru telefonu stacjonarnego lub komórkowego. Rejestracja jest prosta i błyskawiczna, wystarczy wykonać jedną z poniższych czynności:
1) Wypełnić formularz na stronie www.alcetel.pl/nowasarzyna
2) Zadzwonić na numer rejestracji telefonicznej wg poniższej tabeli
3) Wysłać SMS o treści zgodnej z poniższą tabelą na numer +48 503 503 733

telefony

Dane w bazie są chronione i nie będą nikomu udostępniane. W dowolnej chwili będziecie mogli Państwo usunąć swój numer telefonu z bazy danych.
Otrzymywane komunikaty będą całkowicie bezpłatne, jedyny koszt jaki ponosi Mieszkaniec to wykonanie połączenia lub wysłanie wiadomości SMS w celu rejestracji i taryfikowany jest zgodnie z cennikiem wybranego operatora.

ź: UM Sarzyna