Urząd Skarbowy w Leżajsku przyjazny przedsiębiorcy

  174
  0

  X edycji konkursu organizowanego przez Business Centre Club oraz Ministerstwo Finansów tytuł ,,Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy – 2012”, otrzymał Urząd Skarbowy w Leżajsku.

  W tegorocznej, jubileuszowej edycji urzędy skarbowe w całej Polsce ocenili przedsiębiorcy i osoby, które mają bardzo częsty kontakt z aparatem skarbowym. Zostało wypełnionych ponad 22 tysiące ankiet. Brano pod uwagę jakość obsługi podatnika, kompetencje pracowników, profesjonalizm oraz łatwość komunikacji.

  W ankietach przedsiębiorcy podkreślili życzliwość pracowników urzędów skarbowych oraz rzetelność i profesjonalne realizowanie zadań wynikających z ustaw podatkowych. Wskazali także na pewne niedogodności, a mianowicie brak możliwości załatwienia większooeci spraw przy pomocy Internetu oraz zmianę godzin pracy urzędów.

  Celem konkursu jest promowanie nowoczesnych, wysokich standardów obsługi każdego podatnika oraz tworzenie miedzy przedsiębiorcą, a administracją skarbową zasad wzajemnej życzliwooeci i profesjonalizmu.

  Jest to duże wyróżnienie, tym bardziej ważne dlatego, że zostało przyznane przez przedsiębiorców, osoby z którymi mamy bliski kontakt z racji wykonywanej pracy. Nie jest łatwo pogodzić obowiązek ściągania podatków przez pracowników skarbowych i płacenia ich przez przedsiębiorców.

  Szalenie istotne jest zrozumienie racji obydwu stron i wzajemny szacunek, który przekłada się na sukces. Bardzo dziękuję przedsiębiorcom za wzięcie udziału w konkursie, za pozytywną ocenę naszej pracy, moim koleżankom i kolegom z Urzędu Skarbowego w Leżajsku dziękuję za solidne i profesjonalne wykonywanie swoich obowiązków – powiedział Wiesław Cisek Naczelnik Urzędu Skarbowego w Leżajsku.

  ź: Galicjusz.pl

  Poprzedni artykułDotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej w PUP w Leżajsku
  Następny artykułZawody OSP z Mistrzyniami Polski