W związku z odbywającym się w powiecie leżajskim Spotkaniem Młodych Archidiecezji Przemyskiej w dniach od piątku do niedzieli możliwe są utrudnienia w ruchu pojazdów. Policjanci apelują do kierowców i pieszych o ostrożność. 

W piątek w powiecie leżajskim rozpocznie się Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej. W związku z tym wydarzeniem w rejonie ulicy Sikorskiego w Leżajsku gromadzić się będą grupy osób przybyłych na uroczystości, przez co przewidywany jest wzmożony ruch pieszych. Policjanci proszą o szczególną uwagę kierujących.

W związku z uroczystościami od piątku do niedzieli w Leżajsku przewiduje się utrudnienia w ruchu:

11 kwietnia 2014r. – Na czas przyjazdu i zakwaterowania młodzieży od godz. 12 do 17 utrudnienia w ruchu wystąpią w rejonie drogi nr W-877 przy kościele w Starym Mieście, drogi przy kościele w Giedlarowej, a także przy kościele w Wierzawicach oraz od rana do godz. 17 zamknięty zostanie parking przy kościele Fara pw. Świętej Trójcy w Leżajsku.

12 kwietnia 2014r. – Od godz. 12 do 17 przewidziane jest zamknięcie ulicy 28 Maja  (od strony wjazdu do Muzeum Ziemi Leżajskiej) i całej ulicy Sikorskiego w Leżajsku.

13 kwietnia 2014r. – W związku z uroczystą mszą na placu przy ulicy Sikorskiego w Leżajsku od godz. 10 do 14 zamknięta będzie ulica 28 Maja ( od strony wjazdu do Muzeum Ziemi Leżajskiej) i cała ulica Sikorskiego.

Nad bezpieczeństwem czuwać będą funkcjonariusze Policji, Straży Miejskiej i SOK-u. W przypadku szczególnych utrudnień służby skierują samochody na objazdy. Zakończenie niedzielnych uroczystości przewidywane jest około godz. 14.

ź: KPP Leżajsk