W Kuryłówce na rockowo

  202
  0

  Od kilku lat GOK stara się, aby na każdym przeglądzie pojawiały się zespoły, które poprzez zdobyte kontakty mogą ze sobą współpracować i rozwijać ten gatunek muzyki.

  W tegorocznym przeglądzie udział wzięły zespoły: WAVE z Czermina, ZGAGA z Wierzawic, OVERCOME z Jarosławia i MALCHUS z Przeworska. Jako pierwszy wystąpił zespół WAVE z Czermina k/Mielca, który tworzą go młodzi chłopcy w większości gimnazjaliści, trochę stremowani i zaskoczeni tym, że przyszło im rozpoczynać tegoroczny przegląd.

  Jak się okazało zupełnie niepotrzebnie, ponieważ zostali ciepło przyjęci zarówno przez publiczność jak i starszych już bardziej doświadczonych muzyków z pozostałych zespołów. Z kolei zespół ZGAGA z Wierzawic to mieszanka rutyny z młodością i przede wszystkim ich wierni fani, którzy przybyli za zespołem.

  OVWRCOME z Jarosławia ostrym dźwiękiem gitar oraz niesamowitą barwą głosu wokalistki sprawił, że na podłodze licznie pojawili się długowłosi tancerze.

  Na zakończenie usłyszeliśmy zupełnie inny styl, a mianowicie chrześcijańską muzykę metalową w wykonaniu gwiazdy wieczoru zespołu MALCHUS z Przeworska. Zagrali oni utwory ze swoich dwóch płyt „Didymos” i ostatnio wydanej „Caput Mundi”.

  Przegląd po raz kolejny pokazał, że fanów takiej muzyki nie brakuje i gdyby nie obostrzenia czasowe przegląd zapewne mógłby trwać do późnych godzin nocnych.

  goklp

  Poprzedni artykuł„Na wnuczka, na siostrzenicę”
  Następny artykułWandale w rękach Policji