Nie żyje 23-letni motocyklista, zmarł wskutek odniesionych obrażeń. Wczoraj późnym wieczorem jego motocykl wypadł z drogi i uderzył w przepust. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku. 
Do wypadku doszło wczoraj około godz. 22 w miejscowości Brzyska Wola w gminie Kuryłówka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 23-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego na łuku drogi stracił panowanie nad motocyklem. Jego honda przejechała kilka metrów i uderzyła w betonowy przepust. W wyniku wypadku mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Z ustaleń policjantów wynika, że 23-latek kierował motocyklem bez hełmu ochronnego.
Policjanci ustalają przyczyny tragedii.
Policja apeluje: lipiec i sierpień to miesiące, które niosą za sobą największą liczbę zdarzeń drogowych. Na drodze kierujący często jeżdżą zbyt szybko, nierzadko pod wpływem alkoholu, zbyt łatwo ulegają rutynie, młodzi kierowcy lekceważą zasady ruchu drogowego. Pamiętajmy, że na drogach nie jesteśmy sami. Przestrzegając przepisów zadbajmy o własne bezpieczeństwo, ale także o bezpieczeństwo innych. 
ź: KPP Leżajsk