Wizyta przedsiębiorców z Korei

  194
  0

  W ramach misji gospodarczej zorganizowanej przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych, dziesięciu przedstawicieli firm z Korei Południowej odwiedziło województwo podkarpackie. Była to doskonała okazja do zaprezentowania oferty inwestycyjnej Parku Przemysłowego Gminy Leżajsk.

  Myślą przewodnią konferencji było przybliżenie koreańskim przedsiębiorcom możliwości inwestycyjnych województwa podkarpackiego, schematów wsparcia finansowego oferowanych przez specjalne strefy ekonomiczne oraz umożliwienie nawiązania kontaktów z polskimi firmami w kontekście ewentualnej współpracy.

  Oprócz prezentacji województwa, Rzeszowa, Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec oraz Wisłosan, koreańscy przedsiębiorcy mogli zapoznać się z ofertą inwestycyjną Parku Przemysłowego Gminy Leżajsk, informującą o terenach inwestycyjnych i kolejnych firmach, które zdecydowały się rozpocząć działalność w leżajskim parku. Po części oficjalnej uczestnicy misji gospodarczej zasiedli do rozmów z przedstawicielami życia gospodarczego regionu, w których uczestniczyli przedstawiciele polskich firm z branż interesujących Koreańczyków.

   

   

   

   

  Poprzedni artykułIdymy z muzyckom…
  Następny artykułStypendia dla uzdolnionych