Spółdzielnia Socjalna „Bajkolandia” we wrześniu obchodziła 5 urodziny. Naszym podstawowym pakietem usług jest opieka dzienna nad dziećmi, organizacja imprez urodzinowych „Bajkowe Urodziny”, Szkoła Rodzenia, Wypożyczalnia stroi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stworzyliśmy dwie nowe oferty.

Problem z opieka nad dziećmi mają rodzice, którzy pracują a dziecko np. zachoruje. Często rodzic nie ma możliwości brania urlopu, czy też pracodawca nie zbyt przychylnym okiem patrzy na kolejne zwolnienie lekarskie.

Wtedy wykonanie telefonu po BajNianię jest najlepszym i najwygodniejszym rozwiązaniem w takich sytuacjach jak:

  • opieka nad chorym dzieckiem,
  • opieka nad dziećmi w weekendy,
  • opieka  na przyjęciach weselnych.

Oferta cieszy się zainteresowaniem, mamy nadzieję, że na stałe przyjmie się w naszym Pakiecie usług. Kolejną nowością na rynku jest „Klub Mamy i Malucha”. Oferta została przygotowana z myślą o najmłodszych dzieciach i ich rodzicach.  Spotkania w Klubie Malucha odbywać się będą w soboty, natomiast w Klubie Mamy zajęcia będą  w tygodniu w godzinach popołudniowych. Głównym celem Klubu jest kreatywny rozwój dzieci poprzez udział w cyklicznych zajęciach edukacyjnych  oraz w zajęciach z języka angielskiego. Warsztaty prowadzone będą przez wykwalifikowany personel posiadający odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie zawodowe. Wszystkie zajęcia będą miały charakter cyklicznych spotkań w blokach tematycznych, mających na celu rozwijanie umiejętności muzyczno-rytmicznych, artystyczno- plastycznych, fizjoterapeutycznych i edukacyjnych. W trakcie każdego spotkania, będzie jeden blok tematyczny. Zachęcamy wszystkie Mamy do, oderwania się od codziennych obowiązków. U nas można porozmawiać o sprawach dla Mam najważniejszych, wymienić się doświadczeniami, zdobyć wiedzę na temat Rodzicielstwa.

Klubie mamy będą również zajęcia fitness, które odbywać będą się w FOK (Franciszkański Ośrodek Kultury w Leżajsku), w tym czasie dzieci będą miały zapewnioną opiekę w Bajkolandii.

 

 

tekst alternatywny