Wypadek na ulicy Warszawskiej, dwie osoby w szpitalu

  186
  0

  Policjanci z leżajskiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na ulicy Warszawskiej w Leżajsku. Kierująca fiatem nie zdążyła zahamować i najechała na tył osobowej skody. Dwie pasażerki skody z urazem kręgosłupów trafiły do szpitala.

  Do zdarzenia doszło wczoraj, tuż przed godz. 14 na drodze krajowej nr 77. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, którzy pierwsi przyjechali na miejsce, to kierująca fiatem 30-letnia mieszkanka powiatu leżajskiego jadąc ulicą Warszawską w Leżajsku nie zdążyła zahamować i najechała na tył osobowej skody.

  Skodą podróżowały cztery mieszkanki powiatu biłgorajskiego. W wyniku zdarzenia dwie z nich, 23 i 34-latka z urazami kręgosłupów trafiły do szpitala. Kierująca skodą, 27-letnia kobieta i jej 6-letnia córka nie doznały żadnych obrażeń.

  Policjanci zbadali stan trzeźwości uczestników ustalając, że obydwie kierujące w momencie zdarzenia były trzeźwe. Dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego dochodzenia.

  ź: KPP Leżajsk

  Poprzedni artykułPożar w Leżajsku [foto]
  Następny artykułKrwiodawcy wyróżnieni