Policjanci z leżajskiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Brzyskiej Woli. 32-letni kierowca osobowego volkswagena z obrażeniami trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj, tuż przed godz. 14 na drodze powiatowej w Brzyskiej Woli. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, którzy pierwsi przyjechali na miejsce, kierujący volkswagenem golfem, 32-letni mieszkaniec Brzyskiej Woli, jadąc od strony Leżajska skręcał w lewo na swoją posesję. W tym czasie jadący z przeciwka Opel Astra, którym kierował 37-letni mieszkaniec województwa lubelskiego zderzył się z tym pojazdem.

Volkswagenem podróżowała rodzina z dwójką dzieci. W wyniku zdarzenia kierowca golfa doznał obrażeń, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, pasażerom nic się nie stało.

Na miejscu pracowali policjanci z komendy w Leżajsku. Zostały wykonane oględziny. W trakcie policyjnego dochodzenia zostaną zbadane dokładne okoliczności wypadku. Pozwoli to na stwierdzenie, co było przyczyną zdarzenia, a także, kto jest za nie odpowiedzialny. Jak ustalili policjanci obaj kierujący był trzeźwi.

Czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Leżajsku.

ź: KPP Leżajsk

tekst alternatywny