Wypadek w Tarnogórze, dwie osoby w szpitalu

  170
  0

  Dwie ranne osoby zostały przewiezione do szpitala po dzisiejszym wypadku w Tarnogórze. Czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Policjanci na miejscu kierowali ruchem i wykonywali czynności związane z wyjaśnieniem okoliczności wypadku.

  Do zdarzenia doszło dziś, tuż przed godz. 6, na drodze krajowej nr 77. Wstępnie z policyjnych ustaleń wynika, że kierująca osobowym renault, 41-letnia mieszkanka powiatu niżańskiego, jadąc w kierunku Leżajska straciła panowanie na pojazdem i wjechała na przeciwny pas ruchu. W tym czasie w kierunku Niska seatem jechał 33-letni mieszkaniec Tarnowa. Samochody zderzyły się czołowo. W chwili zdarzenia panowały bardzo trudne warunki atmosferyczne, było ślisko i padał śnieg.

  Wezwane na miejsce służby pomogły poszkodowanym wysiąść ze zniszczonych samochodów i po wstępnych badaniach kierujący z obu pojazdów przewiezieni zostali do szpitala, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

  Policjanci na miejscu przeprowadzili oględziny pojazdów i zabezpieczyli ślady. Do momentu zakończenia pracy śledczych, ruch na tym odcinku drogi odbywał się wahadłowo.

  Uczestników wypadku poddano badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, które wykazało, że w momencie zderzenia byli trzeźwi.

  ź: KPP Leżajsk wypadek tarnogóra

  Poprzedni artykułFinał Mistrzostw Polski w piłce siatkowej juniorów.
  Następny artykułSzybsze i surowsze kary dla sprawców drobnych przestępstw