Dzieci z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Laszczynach, które brały udział w konkursie plastycznym, w ramach „V Powiatowej Przedszkolady”, wraz z rodzicami udały się 13 maja do MCK w Leżajsku, aby poznać jego wyniki.

Po obejrzeniu przedstawień w wykonaniu przedszkolnych grup teatralnych, występów członkiń Grupy Wokalnej „MERITUM”, w napięciu oczekiwały na werdykt jury. W śród 24 wyróżnionych prac (miejsc punktowanych nie było), znalazła się praca Anetki Danak. W obecności wspaniałej publiczności odebrała ona nagrodę książkową z rąk Wicestarosty Leżajskiego p. M. Koguta.

Za udział w konkursie nagrody otrzymali również Zuzia Ciupińska i Bartosz Czapla. Wszystkim uczestnikom słowa uznania i podziękowania złożył p. W. Kostek dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Leżajsku, która była współorganizatorem tego wspaniałego przedsięwzięcia. Nasza grupa po tak wspaniale spędzonym dniu, pełna radości szczęśliwie wraz z rodzicami wróciła do domów.

Współautorkami tego sukcesu są p. Katarzyna Gwóźdź i p. Paulina Czerwonka, które od samego początku czuwały nad przebiegiem prac i ich efektem końcowym. Dzieciom GRATULUJEMY !!! Paniom DZIĘKUJEMY!!!

ź: Grodzisko Dolne