Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku prowadzą poszukiwania Mariusza Kolano, 32-letniego mieszkańca Nowej Sarzyny, powiat leżajski. Zaginiony 1 sierpnia 2016 r. ok. godz. 19.00 wyszedł z mieszkania na spacer w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 1 sierpnia br. około godz. 19, zaginiony wyszedł z domu na spacer, nie informował rodziny, gdzie idzie. Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis:
Wzrost około 179 cm, waga 80 kg, szczupła budowa ciała, oczy brązowe, twarz pociągła, uszy lekko odstające, nos duży lekko skrzywiony, całkowity brak uzębienia, na prawym przedramieniu posiadał tatuaż z wizerunkiem smoka. Zaginiony ubrany był w czerwoną bluzę z kapturem, spodnie dżinsowe ciemne, buty sportowe, posiadał ze sobą małą materiałową saszetkę z długim paskiem koloru ciemnego, w chwili wyjścia nie miał przy sobie żadnych dokumentów oni telefonu komórkowego.

Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Leżajsku, tel. (17) 240 63 10, (17) 240 63 23 lub telefon alarmowy 997.

ź: KPP Leżajsk