Zaproszenie na szkolenie

  177
  0
  Fundacja Inicjatyw Społeczno Ekonomicznych (FISE) zaprasza na bezpłatne szkolenie „Współpraca się opłaca – ekonomiczny wymiar integracji społecznej i zawodowej. Rzecz o ekonomii społecznej”, organizowane w ramach ogólnopolskiego, systemowego projektu „Zintegrowany system wsparcia ekonomii społecznej”, mającego na celu podniesienie poziomu rozwoju i poprawę kondycji ekonomii społecznej w Polsce. Instytucją inicjującą w projekcie jest Departament Pożytku Publicznego Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

  Szkolenie dedykowane jest pracownikom publicznych instytucji pomocy i integracji społecznej, publicznym instytucjom rynku pracy i administracji publicznej, którzy chcieliby poznać możliwości i rozwiązania jakie daje ekonomia społeczna w pracy na rzecz przeciwdziałaniu wykluczeniu społecznemu i dezintegracji.

  Szkolenie odbędzie się w Rzeszowie w dwóch sesjach w dniach 23-24 kwietnia 2012 r. i 28-29 maja 2012 r. Pomiędzy sesjami odbędzie się szkolenie metodą distance-learning. Szczegółowe informacje na temat szkolenia i kwestii logistycznych znajdą Państwo w załącznikach.

  Na zgłoszenia czekamy do 12 kwietnia 2012 roku.

  Osoba do kontaktu: Julia Koczanowicz – Chondzyńska
  Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych
  00-031 Warszawa, ul. Szpitalna 6 lok. 2/5
  T: +48 22 537 02 00-02, F: +48 22 537 02 03

  Więcej na: lsr.pl

  Poprzedni artykułPrzejechał leżącego na drodze i uciekł
  Następny artykułSanepid nie będzie zamknięty