Zaprzyjaźnij się z językiem angielskim!

  177
  0

  1-go października 2012 roku Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Leżajsku powitało słuchaczy powracających po wakacyjnym rozbracie z wszechstronną nauką języka angielskiego. Słuchacze I-go Roku otrzymali indeksy oraz odbyli szkolenie biblioteczne i BHP.
  Kolegium w Leżajsku może się pochwalić profesjonalną kadrą (zajęcia prowadzone są m.in. przez native speakera z Wysp Brytyjskich), bogatym wyposażeniem sal wykładowych oraz biblioteką dysponującą prawie sześcioma tysiącami książek i innych pomocy dydaktycznych w formie elektronicznej i dźwiękowej. Zbiory biblioteczne NKJO są na co dzień wykorzystywane na bezpłatnych zajęciach doskonalących posługiwanie się językiem angielskim. Zasoby biblioteczne są także niezwykle pomocne dla słuchaczy III-go Roku w trakcie pisania pracy dyplomowej.
  Napisanie pracy dyplomowej w języku angielskim (pod nadzorem promotora) oraz jej obrona nagradzane jest uzyskaniem dyplomu ukończenia NKJO, co umożliwia absolwentom Kolegium podjęcie pracy w zawodzie nauczyciela języka angielskiego w dowolnej szkole. Trzyletnia, systematyczna praca z językiem angielskim (oraz niemieckim w ramach lektoratu) na każdym roku studiów opłaca się także słuchaczom, którzy planują wykorzystać nabyte umiejętności językowe w innym zawodzie w kraju lub zagranicą.
  Dzięki uzyskaniu dyplomu ukończenia NKJO absolwenci mogą także przystąpić do egzaminu licencjackiego z języka angielskiego, który umożliwia podjęcie uzupełniających studiów magisterskich na dowolnej uczelni.
  Gratulujemy wszystkim ubiegłorocznym absolwentom NKJO w Leżajsku dobrych wyników na egzaminie dyplomowym oraz licencjackim oraz życzymy dalszych sukcesów naukowych. Zapraszamy także absolwentów szkół średnich (także tych ze „starą maturą”) do skorzystania z oferty Kolegium Językowego w Leżajsku. Rekrutacja na ten rok jeszcze nie jest zamknięta! Więcej szczegółów na stronie Kolegium: www.nkjo.lezajsk.pl.

  ź: Starostwo Powiatowe Leżajsk

  Poprzedni artykułGminne targowisko już funkcjonuje
  Następny artykułLeżajski sąd czeka reorganizacja