Zderzenie czterech pojazdów w Dębnie

  166
  0

  Wczoraj policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do jakiego doszło około godz. 9 w miejscowości Dębno na drodze krajowej nr 77. Zderzyły się cztery samochody. Jedna osoba pozostała w szpitalu.

  Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na drodze krajowej nr 77 w Dębnie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym MAN najechał na tył kolejnego samochodu ciężarowego marki Renault.

  W wyniku zderzenia oba pojazdy przemieściły się na przeciwległy pas ruchu wprost pod nadjeżdżający samochód ciężarowy marki iveco oraz samochód osobowy ford focus. Ciężarowe renault t zderzyło się z ciężarowym iveco, natomiast w ciężarowego mana czołowo uderzyła kierująca focusem.

  W wyniku zderzenia dwa samochody ciężarowe i osobowy wpadły do przydrożnego rowu. Trzech kierujących zostało zabranych do szpitala w Leżajsku. Po badaniach dwie osoby wypuszczono do domu. Na obserwacji w szpitalu pozostał jedynie kierowca samochodu ciężarowego renault. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

  Ź: KPP Leżajsk

  Poprzedni artykułPolicjanci odzyskali przywłaszczony telefon
  Następny artykułZaproszenie dla „poetów”…