Strona główna Gmina Leżajsk Zespół Atest zagra w ramach Lata z MCK: Wieczór pełen muzyki i...

Zespół Atest zagra w ramach Lata z MCK: Wieczór pełen muzyki i zabawy na Rynku Miejskim!

846
0

Zapraszamy na kolejny koncert w ramach Lata z MCK, który odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 17:00 na Rynku Miejskim. Tym razem na scenie wystąpi utalentowany zespół muzyczny o nazwie Atest.

Zespół Atest składa się z doświadczonych muzyków, którzy współpracują ze sobą od ponad 10 lat. Ich głównym celem jest zapewnienie profesjonalnej oprawy muzycznej na wszelkiego rodzaju imprezach, gdzie nie może zabraknąć dobrej muzyki i świetnej zabawy.

W ich bogatym repertuarze znajdują się zarówno klasyczne przeboje, które każdy dobrze zna, jak i aktualne hity radiowe. Co ważne, cała muzyka jest wykonywana na żywo, co stanowi niezwykłe wyczucie i pasję zespołu. To właśnie ta autentyczność przekłada się na niepowtarzalne brzmienie, które cieszy zarówno wykonawców, jak i publiczność podczas koncertów.

Nie przegap okazji, dołącz do nas w niedzielę i zobacz na własne oczy, jak Atest porwie Cię swoim niezwykłym wykonaniem. To będzie wyjątkowe muzyczne doświadczenie, które dostarczy mnóstwo radości i emocji.

Nie zapomnij o tym wydarzeniu i zarezerwuj czas w swoim kalendarzu. Spotkajmy się w niedzielę na Rynku Miejskim i bawmy się razem przy wspaniałej muzyce w wykonaniu zespołu Atest. Do zobaczenia!

Poprzedni artykułPoprawiono akustykę w Miejskim Centrum Kultury w Leżajsku
Następny artykułSprawdź, dlaczego warto typować wyścigi konne u bukmachera online SuperBet