Strona główna Gmina Leżajsk Zespół Czarny Miś w Pub Legenda w Leżajsku

Zespół Czarny Miś w Pub Legenda w Leżajsku

743
0

18 marca 2023 roku, w zimowy sobotni wieczór, Pub Legenda w Leżajsku zaprasza na kolejny koncert akustyczny. Tym razem będzie okazja posłuchania zespołu „Czarny Miś”, którego członkami są Janusz Starczynowski i Wojciech Nędza. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00.

Podczas koncertu, artyści będą mieli okazję zaprezentować swoją ekspresję, talent i styl w najlepszym wydaniu. Muzyka „Czarnego Misia” opiera się na autorskich tekstach, które są opowieściami o własnych doświadczeniach i życiowych perypetiach. Ich utwory są przewrotne, pełne życia i obserwacji. Występ zespołu będzie przeplatany słowem, humorem muzyków i interakcją z publicznością.

„Czarny Miś” to zespół, który wcześniej pojawił się na ulicach Rybnika, a ich muzyka spotyka się zawsze z pozytywnym zainteresowaniem słuchaczy.

Janusz Starczynowski, gitarzysta, wokalista, autor tekstów i muzyki, jest założycielem bluesowego zespołu „Janusz Żywiec Acoustic Band”. Jego muzyka trafia w każde gusta, nie zważając na wiek, porywa swoją energią zarówno koneserów jak i laików. Teksty utworów oparte są na twardym gruncie rzeczywistości.
Z kolei basista Wojciech Nędza szuka inspiracji w różnych gatunkach muzycznych, od elektro-jazzu, hip-hopu, funky, muzyki filmowej, po surowe akustyczne brzmienie uliczne.

Zapraszamy na koncert „Czarnego Misia”, który odbędzie się 18 marca 2023 roku o godzinie 20:00 w Pubie Legend w Leżajsku.

Poprzedni artykułŚLUBOWANIE NOWO PRZYJĘTEGO FUNKCJONARIUSZE W LEŻAJSKIEJ KOMENDZIE
Następny artykuł„Rynek 27” nowy lokal gastronomiczny na Leżajskim Rynku