Strona główna Kronika Policyjna ZŁODZIEJ ZATRZYMANY W TRAKCIE SPRZEDAŻY ŁUPU

ZŁODZIEJ ZATRZYMANY W TRAKCIE SPRZEDAŻY ŁUPU

397
0

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku zatrzymali 22-letniego mieszkańca naszego powiatu, który podejrzany jest o kradzież motoroweru i dwóch pił spalinowych. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w trakcie sprzedaży jednej z pił spalinowych. Przyjechał na skradzionym wcześniej motorowerze.

22-letni mężczyzna na przełomie stycznia i lutego br. dokonał kradzieży motoroweru marki „HONDA” i dwóch pił spalinowych marki „HUSQVARNA” o łącznej wartości 4500zł. Kryminalni z leżajska szybko ustalili, kto jest odpowiedzialny za popełnienie tych przestępstw oraz gdzie zamierza sprzedać skradzione przedmioty. Sprawca został zatrzymany przez funkcjonariuszy w chwili dokonywania sprzedaży jednej z pił spalinowych. Jak się okazało, na miejsce transakcji mężczyzna przyjechał skradzionym motorowerem, który policjanci zabezpieczyli.

W toku wykonywanych czynności policjanci uzyskali informacje, że drugą piłę spalinową sprawca przechowuje u swojego znajomego, 37-letniego mieszkańca powiatu leżajskiego. W trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli skradzioną piłę.

Funkcjonariusze postawili 22-latkowi dwa zarzuty kradzieży mienia, przyznał się do zarzucanych mu przestępstw, odmówił składania wyjaśnień. 37-latek usłyszał zarzut pomocnictwa w kradzieży mienia, przyznał się i złożył wyjaśnienia.

Ź: KPP Leżajsk

Poprzedni artykuł21-LATEK ODPOWIE ZA WŁAMANIE
Następny artykułNOCNE POSZUKIWANIA ZAKOŃCZONE SUKCESEM