Strona główna Gmina Leżajsk Zostawił list z treści, którego wynikało, że planuje targnąć się na swoje...

Zostawił list z treści, którego wynikało, że planuje targnąć się na swoje życie

559
0

Sukcesem zakończyły się poszukiwania 39-letniego mieszkańca Leżajska, którego funkcjonariusze odnaleźli po niespełna trzech godzinach. Mężczyzna w jednym z urzędów w Leżajsku zostawił list z treści, którego wynikało, że planuje targnąć się na swoje życie. Odnaleziony przez funkcjonariuszy mężczyzna został przekazany pod opiekę lekarzy.

Wczoraj przed południem, 39-letni mężczyzna w jednym z urzędów w Leżajsku pozostawił list, z treści, którego wynikało, że planuje targnąć się na swoje życie. Zaniepokojona pracownica urzędu sprawę potraktowała poważnie i zgłosiła na Policję.

Dyżurny leżajskiej komendy rozpoczął działania poszukiwawcze. Do akcji skierował wszystkie policyjne patrole. Funkcjonariusze zapoznali się z rysopisem zaginionego i przystąpili do poszukiwań.

W krótkim czasie policjanci uzyskali informacje, że mężczyzna widziany był na jednej z ulic Leżajska. Ta wiadomość doprowadziła do miejsca, gdzie znajdował się poszukiwany. 39-latek został przekazany pod opiekę załodze karetki pogotowia, a następnie przewieziony do szpitala.

 

Poprzedni artykułLotniczy Dzień Dziecka w Muzeum Ziemi Leżajskiej
Następny artykułZAPRASZAMY NA PIKNIK RODZINNY W DĘBNIE