2. leżajski Bieg Zośki Turosz

0

W dniu 30 maja br.  w Leżajsku odbył się  „2 Leżajski Bieg Zośki Turosz” na dystansie 15 km, do którego zapisało się 334 osoby. Dodatkowo zorganizowane zostały dwa biegi dla dzieci i młodzieży na dystansie 0,5 km i 3 km. W sumie w zawodach biegowych wzięło udział ponad czterystu uczestników nie tylko z Polski ale również z zagranicy.

4. Bartosz Ceberak  z czasem 00:56:13

Najlepsze wyniki wśród  mieszkańców Leżajska uzyskali : Iwona Turusz, Monika Pęcak, Dariusz Buba, Grzegorz Warenica, Grzegorz Kryla, Kamil Pustelny.

Najstarszym uczestnikiem zawodów  był Henryk Brzozowski rocznik 1940. Bieg na dystansie  15 km ukończył z czasem 01:25:17 i był pierwszy w swojej kategorii wiekowej.

Podsumowania oraz wręczenia medali, statuetek i  dyplomów dla najlepszych zawodników  biegów dokonali  Burmistrz Leżajska Ireneusz Stefański, Starosta Leżajski Marek Śliż   oraz Pani Zofia Turosz.

Dziękujemy organizatorom i wszystkim sponsorom za organizację i wsparcie imprezy sportowej  „2  Leżajski Bieg Zośki Turosz”.