Strona główna Bez kategorii KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU w Leżajsku!

KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU w Leżajsku!

224
0

KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU, AGENCJA  ARTYSTYCZNA  ART  serdecznie zaprasza na program premierowy  2014  POGODA NA SUMA.

Impreza odbędzie się 25-03-2014 o godz. 17:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej Zespołu Szkół Technicznych ul. Mickiewicza 67 w Leżajsku.

Skecze prezentowane w tym programie są nowością i nie były emitowane na antenie telewizyjnej. Ponad 2 godziny humoru na najwyższym poziomie, z udziałem Orkiestry Moralnego Niepokoju, gości specjalnych i paru niespodzianek…

Haratniemy w gałę !!!

Będziemy mieli okazję uczestniczyć w posiedzeniu rządu, przeżyjemy próbę generalną spektaklu podczas, której aktorzy zmęczeni występami w  reklamach  mylą  kwestie, przyjrzymy się Polsce oczami powracającego do kraju kibica Euro 2012. Zobaczymy pamiętniki z wakacji, przekonamy  się  jak  mężczyźni w bardzo zaawansowanym wieku prężą muskuły i zapominają o dolegliwościach w obecności młodej dziewczyny, oraz obejrzymy wiele innych premie-rowych skeczy. Na koniec nie zabraknie bisów – a tam największe hity.

Zamówienia zbiorowe na bilety pod nr tel. 693-062-880, wys-tawiamy f-ry VAT, dostarczamy bilety z fakturą na miejsce pod wskazany adres, płatność do uzgodnienia.

Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące imprezy pod wyżej wymienionym  numerem telefonu.

Poprzedni artykułRada powiatu przyjęła budżet na 2014 rok
Następny artykułIle zapłacimy za wodę oraz ścieki w 2014 r.