Strona główna Bez kategorii Wirówka do osocza – jaka i gdzie kupić najlepszą?

Wirówka do osocza – jaka i gdzie kupić najlepszą?

1254
0
osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe pozwala na odżywienie skóry, zmniejszenie widoczności zmarszczek, a także pobudzenie wzrostu włosów i ich zagęszczenie. Do jego przeprowadzenia niezbędna jest wirówka, dzięki której można oddzielić osocze od krwi pacjenta i tym samym odpowiednio je przygotować do wstrzyknięcia w skórę. Jak wybrać najlepsze urządzenie i gdzie je kupić?

Zakup wirówki do osocza – co jest istotne?

Wirówka do osocza powinna być przede wszystkim komfortowa w użyciu oraz łatwa w obsłudze. Bardzo istotne jest też to, jak długo trwa przygotowanie preparatu, gdyż wpływa to na całkowity czas wykonania zabiegu. Należy więc sprawdzić ilość miejsc na próbki, zwykle jest ich kilka lub kilkanaście. Wirówki znajdują zastosowanie nie tylko w medycynie estetycznej, ale i ortopedii, chirurgii plastycznej oraz stomatologii. Muszą być one przystosowane do intensywnej eksploatacji i dobrze zabezpieczone przed awariami. Kupując urządzenie, warto się upewnić, czy mamy zapewnioną opiekę serwisową. Jeśli tak, w przypadku ewentualnej usterki możemy liczyć na pomoc fachowca. Poza tym sprzęt powinien być wykonany z solidnych materiałów, cicho pracować i nie zajmować zbyt dużo miejsca w gabinecie.

MesoREGEN Pro – wirówka do osocza PRP i fibryny bogatopłytkowej PRF

Wirówka MesoREGEN Pro służy do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego PRP, komórek macierzystych krwi, a także fibryny bogatopłytkowej PRF. To profesjonalne urządzenie, którego komora i silnik zostały wykonane ze stali chirurgicznej. Gwarantuje to bezpieczeństwo używania sprzętu i wytrzymałość. Obudowa jest metalowa, a tym samym odporna na uszkodzenia mechaniczne. Wirówka jest wyposażona w 10 programów hamowania i przyspieszenia, więc sposób jej działania można dopasować do indywidualnych potrzeb. Parametry, które można samodzielnie regulować to: ilość obrotów, RFC, czas, jak również przeciążenie. Głównym elementem budowy maszyny jest indukcyjny silnik, który zapewnia efektywną i co ważniejsze cichą pracę. Należy wspomnieć również o czujniku braku wyważenia, który odpowiada za kontrolę, czy urządzenie działa prawidłowo.

Maszyna MesoREGEN Pro daje możliwość przygotowania autologicznych preparatów z niewielkiej ilości krwi żylnej. Znajduje ona zastosowanie w medycynie estetycznej, chirurgii szczękowo-twarzowej, ortopedii, chirurgii plastycznej i okulistyce. Ponadto sprzęt jest używany podczas wszczepiania implantów dentystycznych.

MesoREGEN Plasma Gel Maker – wirówka do produkcji autologicznego wypełniacza tkankowego

MesoREGEN Plasma Gel Maker to wirówka dająca możliwość przekształcenia pozyskanego osocza bogatopłytkowego w żel, inaczej autologiczny kolagen. Jest on dobrą alternatywą dla kwasu hialuronowego, w szczególności dla alergików. Wstrzyknięcie takiego preparatu nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Urządzenie ma zaawansowany system ogrzewania i chłodzenia, umożliwiający precyzyjną kontrolę temperatury preparatu. Obsługa maszyny jest intuicyjna, jednak nie jest to jej jedyny atut. Dodatkowa zaleta wirówki to brak ograniczeń co do ilości oraz objętości preparatu. Z uwagi na kompaktowe wymiary nie wymaga ona dużo wolnego miejsca w gabinecie. Sprzęt nie jest hałaśliwy, dlatego generowane przez niego dźwięki nie przeszkadzają osobie przeprowadzającej zabieg ani samemu pacjentowi.

Specjalistyczna wirówka MesoREGEN Plasma Gel Maker sprawdzi się w każdym gabinecie oferującym zabiegi z wykorzystaniem autologicznego kolagenu. Dają one możliwość bezpiecznego wypełnienia blizn i zmarszczek, poprawy profilu wybranej części ciała, modyfikacji zarysu podbródka, wypełnienia nosa oraz wyrzeźbienia ciała.

Gdzie kupić wirówkę do osocza?

Urządzenia takie jak wirówka do osocza powinny być kupowane w sprawdzonych sklepach i hurtowniach medycyny estetycznej. Tylko wtedy można mieć pewność, że wybieramy solidny oraz niezawodny sprzęt, który usprawni pracę w gabinecie i zagwarantuje pacjentom bezpieczeństwo. Kupując wirówkę, powinniśmy otrzymać też wszystkie niezbędne informacje na temat jej działania. Korzystanie z usług profesjonalnej firmy gwarantuje zadowolenie z dokonanego wyboru.

Poprzedni artykułKorona wirus w Leżajsku (Aktualne informacje w sprawie pacjentów z podejrzeniem koronawirusa)
Następny artykułPustki na półkach sklepowych…