Strona główna Bez kategorii DOTACJE DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

DOTACJE DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

178
0
Do 3 czerwca 2016 r. Fundacja Fundusz Lokalny w Leżajsku przyjmuje wnioski o  dotacje w  ramach IX edycji programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, prowadzonego we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce.
W tegorocznej edycji Programu „Działaj Lokalnie” wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. Program prowadzony jest z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej.
Maksymalna kwota dotacji – 6 tys. zł.
Program adresowany jest do:
  1. organizacji pozarządowych posiadających osobowość prawną,
  2. grup nieformalnych, w których imieniu wniosek złoży organizacja pozarządowa lub instytucja publiczna wymieniona w regulaminie,
  3. grupy nieformalnych, występujących z wnioskiem samodzielnie, jako tzw. Inicjatywa DL.
Mających siedzibę na terenie powiatu leżajskiego oraz przeworskiego.
TERMIN NABORU WNIOSKÓW O DOTACJĘ: do 3 czerwca 2016 r., do godziny 23.59.
SPOSÓB SKŁADANIA WNIOSKÓW: wyłącznie za pomocą GENERATORA WNIOSKÓW, który dostępny jest na www.system.dzialajlokalnie.pl
KONSULTACJE MAILOWE WNIOSKÓW: przed ostatecznym złożeniem wniosku zachęcamy do jego wcześniejszego skonsultowania drogą mailową (e-mail: fundacja@lsr.pl).
CZAS TRWANIA PROJEKTÓW: minimum 3 m-ce a maksymalnie 6 m-cy
OKRES REALIZACJI PROJEKTÓW: 1 lipiec 2016 r. – 31 grudzień 2016 r.
SPOTKANIA INFORMACYJNE:
Przeworsk
18 maja 2016 r. (środa) o godz. 13.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Przeworsku, ul. Jagiellońska 10 (sala konferencyjna).Leżajsk
19 maja 2016 r. (czwartek), godz. 16.00, w siedzibie Fundacji Fundusz Lokalny w Leżajsku, ul. Targowa 9, (sala szkoleniowa na parterze). Prosimy o mailowe (fundacja@lsr.pl) potwierdzenie obecności do dnia 18.05.2016 r.

23 maja 2016 r. (poniedziałek), godz. 16.00, w siedzibie Fundacji Fundusz Lokalny w Leżajsku, ul. Targowa 9, (sala szkoleniowa na parterze). Prosimy o mailowe (fundacja@lsr.pl) potwierdzenie obecności do dnia 18.05.2016 r.

Przed rozpoczęciem pracy nad wnioskiem uprzejmie prosimy o zapoznanie się z zapisami regulaminu oraz dołączonymi do niego najczęściej zadawanymi pytaniami.
Dokumentacja do pobrania
Poprzedni artykułMotocyklista ranny w wypadku
Następny artykułPierwsza w Leżajsku Historyczna Rekonstrukcja Pacyfikacji Miasta