W sobotę 2 grudnia 2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym miał miejsce I Otwarty Turniej Piłki Nożnej Orlików o Mistrzostwo Powiatu Leżajskiego.

W turnieju udział wzięło 7 zespołów. Po 5 godzinach zmagań i rozegraniu 21 meczów tytuł Mistrza Powiatu Leżajskiego w Halowej Piłce Nożnej za 2017 rok zdobyli młodzi piłkarze LKS „Grodziszczanka” trenujący w szkółce piłkarskiej działającej w klubie, której trenerem jest Paweł Matuszek.

Organizatorami pierwszych historycznych mistrzostw było: Powiatowe Zrzeszenie Zespołów Sportowych w Leżajsku i Ludowy Klub Sportowy „Grodziszczanka”.

Drużyny uczestniczące w turnieju, a także najlepsi zawodnicy w turnieju i w poszczególnych zespołach, otrzymali pamiątkowe puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe, które wręczali: Z-ca Wójta Gminy Grodzisko Dolne – Arkadiusz Telka, Dyrektor ZS w Grodzisku Dolnym – Halina Gdańska, Prezes LKS „Grodziszczanka” – Mirosław Sander i Prezes PZZS w Leżajsku – Zbigniew Śliwa.

Sprawnie i fachowo, a jednocześnie w mikołajkowym humorystycznym nastroju turniej prowadził sekretarz PZZS w Leżajsku – Józef Miś.

Poniżej wyniki spotkań, tabela końcowa i zawodnicy wyróżnieni indywidualnie w turnieju.

ź: Grodzisko Dolne