Strona główna Bez kategorii Ubranka dla małych księżniczek, czyli prezenty dla fanek Frozen

Ubranka dla małych księżniczek, czyli prezenty dla fanek Frozen

544
0

Kraina Lodu została okrzyknięta bajką wszechczasów nie tylko z powodu wspaniałych animacji i genialnej oprawy muzycznej, ale również dlatego, że bajkę pokochały dziewczynki z całego świata. Kilkulatki zafascynowane przygodami dwóch sióstr z Arendelle marzą o tym, by bajka towarzyszyła im jak najczęściej na ekranie oraz w życiu, dlatego proszą rodziców o gadżety związane z produkcją Disney’a.

Bajka o tym, co najważniejsze w życiu

Choć Kraina Lodu zachwyca głównie dziewczynki w wieku kilku lat, niesie w sobie wartości, które docenią także dorośli. Frozen opowiada o siostrach z Arendelle, które jako małe dziewczynki były ze sobą niezwykle związane. Elsa i Anna oddaliły się jednak od siebie, gdy Elsa niechcący skrzywdziła Annę podczas zabawy. Magiczna moc starszej siostry stała się sekretem, który sprawił, że obie księżniczki przez lata nie rozmawiały ze sobą i nie spotykały się. Elsa obawiała się, że ponownie skrzywdzi siostrę, a Anna nie rozumiała skąd wzięła się niechęć siostry do niej. Pewnego dnia wszystko się zmieniło. Elsa została królowa, a Anna podczas kłótni na balu poznała największą tajemnicę swojej siostry. Królowa uciekła, a młodsza księżniczka postanowiła ją odnaleźć…

Bajka z pozoru jest kolejną produkcją Disney’a pełną piosenek i pięknych księżniczek, jednak pokazuje, że miłość – zwłaszcza ta do rodzeństwa – jest najważniejszą wartością w życiu. Ponadto bajka obala mit o księciu, który tuż po poznaniu księżniczki obdarza ją ogromnym uczuciem, bierze z nią ślub i kocha do końca swych dni. Mimo że animacja mówi o sprawach poważnych i trudnych, to są one przedstawione w formie, którą rozumieją nawet trzyletnie dziewczynki.

Kraina Lodu odzież, czyli Być jak Elsa i Anna

Małe fanki Krainy Lodu z pewnością ucieszą się, gdy będą mogły poczuć się jak ich ulubione bohaterki. Na https://www.pasikot.pl/bajka/frozen-kraina-lodu.html można znaleźć wiele ubranek z wizerunkami Anny i Elsy, a także przyjaznego bałwana Olafa, Kristoffa i jego dzielnego renifera, Svena. Dziewczynka kochająca disnejowską animację wszechczasów z pewnością ucieszy się, gdy otrzyma piżamkę, czapkę, bluzę czy koszulkę Frozen. Co ważne, ubranka z Anną i Elsą są doskonałym pomysłem na podarunek dla dziewczynki. Jeżeli na odzieży widnieje postać, która pochodzi z bajki Kraina Lodu prezent zawsze jest trafiony. Obecnie nie ma chyba bowiem dziewczynki, która stwierdziłaby, że nie lubi tej animacji – dotyczy to zwłaszcza kilkulatek, które uczęszczają do przeszkoli.

 

Poprzedni artykułBedzie przedszkole w dworku
Następny artykułCo powinno znaleźć się w każdej kuchni?